kite_channel: (hit the road Jack)
було страшенно класно жодного разу за ці 4 дні не заходити в інтернети, влаштувати собі повний відпочинок від інфопростору на два дні на трасі, і просто бути в курсі, а не залипати годинами в новини як завжди, у два львівських дні. абсолютно необхідне розвантаження мозку. ну що ж, повертаємось. а єслі шо - то шо робить?..

col-moto
30 квітня, в черговий день моєї активації, ми взяли, та й поїхали до Львова, реалізовуючи бойове хрещення на дальні дистанції: 563 км від гаража в Києві до стоянки у Львові. 11 годин (назад вийшло 10), доволі неприємне різноманіття погодних умов - і рядвисновків на майбутнє.

0. бути нажопницею - афігєнно))) Можна, попискуючи від захвату, витріщатись на залитий сонцем Олеський замок на тлі пагорбів, на "ой, корівки-коники-лелечки у гніздечках, мімімі", на синє небо і квітучі луки-поля, особливо ті, що яскраво-жовті, можна під кінець дороги голосно співати собі в шолом, щоб не так стрьомно було їхати в темряві. Краєвиди на заході просто чудові, всі ці пагорби-долини, річечки-струмочки... :) Звісно, що на наступний день крепатура в асортименті, але воно того варте)

1. дуже сильно сумніваюсь, що я колись керуватиму якимось транспортним засобом - навіть ровером. Стільки всього треба враховувати - знаки, смуги, інші водії, погодні умови, і не відволікатись по сторонах... Як колись сказав Ерік, водія з мене не буде, бо: "Їде Кайт на мацациклі, вжжжжжж, вжжжжж.... ОЙ, ПТАШЕЧКА!!!!" %) Так що респект тим, хто може довгий час тримати увагу і концентрацію.
2. виїздити з дому в такі подорожі треба виключно, коли ти виспався і не після полудня, блін - бо коли їдеш собі, гав ловиш, по сторонах роздивляєшся, а потім раптом розумієш, що у тебе в голові - якісь чужі думки, бо ти, взагалі-то, починаєш бачити сни з розплющеними очима на швидкості за 70 км/год - це стрьомно. Причому і нажопнику, і пілоту. Так що перед дорогою - тільки висипатись. Не питайте - куди)
3. ні в якому разі не гребувати термобілизною і додатковими засобами утепління! Зі Львова до Києва ми їхали за постійного вітру то збоку, то в обличчя, від чого мотоцикл нефігово носило, і всі частини тіла разом намагались відмерзнути і повідпадати. З Києва на Львів теж було пару цікавих ділянок, де, наче навмисно, кілька кілометрів раптово періщив дощ і ставало дико холодно, а потім - знову сонечко... Як холодно зараз на трасі після того, як сяде сонце, я взагалі мовчу. Так що - обов*язково екіпіруватись з запасом, відповідно до синоптичних прогнозів (через них ми відмовились від ідеї заїхати зворотньою дорогою ще й в Луцьк, і поїхали прямо на Київ в суботу) і намагатись не їхати вночі.
4. коли погодні умови позитивні, зупинятись можна раз на сто кілометрів - на трасі М06 (Київ-Чоп) точно, бо вона дуже класна, рівна, якісна, там навіть почали з*являтись шумостримуючі щити на узбіччі, нехай і місцями. Маршрут Київ-Львів як раз шикарно розбивається на такі ділянки.
5. на зелених заправках WOG (можете сприймати це як рекламу %) - відмінна кава, хот-доги і, особливо, шокочино) Користуючись нагодою - омномном слайд з дороги та зі Львова)
col-food


*    *    *
col-hcДерево на Високому Замку показує людству фак, голуб гордовито оглядає панораму Львова та передмість, а прапор просто символізує.
У Львові раптом виявився день міста, у зв*язку з чим - ще один висновок: щоб я ще колись сунулась у одне з улюблених міст на свята... Дика кількість туристів, зіпсутий цим настрій, переповнений центр, мовчу вже про заклади у ньому. Однак Львів - це все одно Львів, своєрідний, цікавий, привітний. З погодою пощастило, з Довженками точно пощастило))) Зокрема, у них в квартирі є Бімба - чотиримісячна комунікабельна сосиска породи такса, яка вранці підкладається у постіль аутоматично))))


Цікаво те, наскільки все таки екстраверсивні собаки відрізняються від звичних мені інтровертних котиків.
Вистачило і прогулянок, і спілкування - і нарешті вдома є чимало справжньої кави, зокрема - Бандерівської з Львівської копальні кави %))) Я її любила ще до того, як бандерівство стало мейнстрімом, хех...
Ще пара слайдів %) Такий погляд на Шевченка, присвячений ювілею, впер невимовно, є в цьому щось живе і справжнє.
col-lviv IMG_7762_sm
col-me - ну як же ж без моєї фізії?)

*     *     *
Велике дякую і мур за цю поїздку Морлоку, який терпить мою йобнутість та психованість своєрідність та творчу натуру вже півроку, і більше половини цього терміну - в своєму домі %) У того, що дещо справжнє почалось з аварії - своєрідна символогія, але мені подобається)
А для всього іншого - є візитка Яроша)))))
IMG_7813_sm_2

Date: May. 5th, 2014 10:51 am (UTC)From: [personal profile] tinedel
tinedel: (tinedel1)
шото 11 часов долговато :/

Date: May. 5th, 2014 10:54 am (UTC)From: [identity profile] kite-channel.livejournal.com
внезапная смена погодных условий не позволяла развивать скорость больше 70-80 :/
плюс мы чаще останавливались и особо не торопились - без опыта в таких вещах лучше тише, да лучше)
Edited Date: May. 5th, 2014 10:55 am (UTC)

Date: May. 5th, 2014 11:01 am (UTC)From: [personal profile] tinedel
tinedel: (tinedel1)
это да.
мне с первым дальняком повезло. можно было жать 100-ню.

Date: May. 5th, 2014 01:00 pm (UTC)From: [identity profile] kite-channel.livejournal.com
ну вот это здорово. Морлоковский юбрик с пассажиром как раз сотню выжимает - если условия хорошие

Date: May. 5th, 2014 05:02 pm (UTC)From: [identity profile] ithuriell.livejournal.com
урурур ^__^
а тобі личить шолом)

Date: May. 5th, 2014 05:35 pm (UTC)From: [identity profile] kite-channel.livejournal.com
дякс) я мотоциклу - теж)

Date: May. 5th, 2014 05:38 pm (UTC)From: [identity profile] ithuriell.livejournal.com
та там весь комплект гарно виглядає, як на мене)))
(о, і кльова мотоаватарка))

Date: May. 6th, 2014 10:18 am (UTC)From: [identity profile] kite-channel.livejournal.com
Мерк сказала, що я на ній пальцями Бетмена показую)))))

Date: May. 5th, 2014 06:39 pm (UTC)From: [identity profile] lunite.livejournal.com
По-перше, дякую тобі за цей нереально сонячний пост. Ви круті і кльові. Так і продовжуйте :)
По-друге, підписуюсь під усіма пунктами стосовно зауважень про "дальняки" Х) А от про спати на дорозі - я на 120 якимось чином спати вмудряюся :)) Із відкритими очима :) Це таке було коли ми і в БЦ, і до Одеси каталися. Із почином вас, коротше кажучи ;)

Date: May. 6th, 2014 10:18 am (UTC)From: [identity profile] kite-channel.livejournal.com
ааааа, ЯК?!! я перелякалась, як капець, коли зрозуміла, що засинаю. від уявлення картинки власних кишок по всій трасі прокинулась одразу)))

а так - ми обов*язково продовжимо, і їздити, і бути кльовими ^_^

Date: May. 6th, 2014 02:50 pm (UTC)From: [identity profile] lunite.livejournal.com
Насправді особисто для мене це зовсім не страшно, бо за фактом ти не спиш у звичному уявленні, а просто даєш мозку відпочити - ніби завтик ловиш. Плюс наявність заднього кофру дуже сильно допомагає :)) У нас він є, і досить великий - туди два шоломи вміщається. За спиною він страхує, а руками я продовжую триматись постійно за бокові кріплення/ручки. Та й "засинання" таке у мене триває всього кілька хвилин, але десь кожну годину - ніби перезавантаження.

Про зупинки, до речі, хотіла сказати. Зупинятись дійсно найкомфортніше тоді, коли в цьому є потреба, або можливість. Ми для себе виробили алгоритм зупинок кожні 120 км дороги, приблизно. З нашою середньою швидкістю від 120 до 140 це виходить якраз приблизно кожну годину.

Ага, залишайтесь ;)
Edited Date: May. 6th, 2014 02:51 pm (UTC)

Date: May. 6th, 2014 07:29 pm (UTC)From: [identity profile] kite-channel.livejournal.com
класно, у нас кофру нема, та й тримаюсь я за Морлока, а не за ручки, причому, переважно, колінками))
так, година - це якраз ок)

Date: May. 6th, 2014 08:14 pm (UTC)From: [identity profile] lunite.livejournal.com
Ну, це питання часу - позаминулого року в нас його теж не було, минулого вже з*явився :) А триматись мені просто не зручно за Даера. Я по його шолому своїм стукаю постійно в такому випадку, і мені від цього якраз страшенно моторошно - що я його відволікаю :)

Date: May. 6th, 2014 08:20 pm (UTC)From: [identity profile] kite-channel.livejournal.com
триматись так, щоб шоломи стукались, точно незручно) я тому і тримаюсь в основному колінками і руками так, номінально)

Date: May. 7th, 2014 08:08 am (UTC)From: [identity profile] lunite.livejournal.com
От тому і випливає зручність кофру - на нього можна опертись спиною і номінально триматись руками, у випадку, коли швидкість тримається на одному рівні :) У місті так не зручно, бо газ/тормоз розслабитись не дають.
Так що натякай на майбутнє *пошепки підказує* ;))

Date: May. 6th, 2014 07:07 am (UTC)From: [identity profile] vates-faith.livejournal.com
кльово. молодці :)

Date: May. 6th, 2014 10:18 am (UTC)From: [identity profile] kite-channel.livejournal.com
ага)))

Date: May. 12th, 2014 10:46 am (UTC)From: [identity profile] variation0.livejournal.com
Все дуже кльово))) і ви дуже кльові))) і Бандерштадт, де я теж "мед-пиво пив", тобто нічну каву з ефектом вдалого вечора постфактум і таке інше)))
і теж потерпав від туристів і померлого сервісу. Але то нічого загалом не зіпсувало))) В Домсі все ще чудово готують, в Прем'єрі все ще западен-совок-стайл і низькі ціни, в музеях порожньо і вражає невеличка "палатка" турецьких завойовників Відня та їхня ж невеличка люлька))) теж лазили на Високий Замок, тепер я маю від нього ключ і можу навіть трішки вважати, що він - мій))) А про спати - висипатися таки треба, хоча за свідченнями досвідчених нажопниць - скілл прокачується, потім зможеш і пити, і читати книжки, і не тільки)))
тре до вас в гості напроситися)))

Date: May. 14th, 2014 09:29 am (UTC)From: [identity profile] kite-channel.livejournal.com
до досвідчених нажопниць мені ще далеко))))
а в гості заходь))

Date: May. 14th, 2014 02:25 pm (UTC)From: [identity profile] variation0.livejournal.com
вигадайте час))) я до 8ої працюю, а так коли завгодно.

Profile

kite_channel: (Default)
kite_channel

June 2014

M T W T F S S
      1
2345678
9101112131415
161718 19202122
2324 2526272829
30      

Style Credit

Expand Cut Tags

No cut tags
Page generated Sep. 21st, 2017 11:11 pm
Powered by Dreamwidth Studios